Predaj apartmánov na
              pobreží Čierneho mora.
Prenájom apartmánov
                                a ich správa.
Pomoc pri založení firmy
          alebo pobočky v Bulharsku.
Investície do pôdy , pozemkov
                            a nehnuteľností.
Úvod
 

Kontakt


Slovenská republika
Bulgarian Holiday Investment Group s.r.o.
Nám. Hraničiarov 33
851 03 Bratislava

Web: www.bhig.sk
E-mail: bhig@bhig.sk
Mob.: 00421948 005 477
Tel.: 00421 2 33 01 49 56

Bulharsko
Obzor ul.Slavianska 2 b
Tel.: +359 887 457 314

Sme slovenská spoločnosť so sídlom v Bratislave a špecializujeme sa na trh s nehnuteľnosťami a ich prenájmom v Bulharsku. V posledných rokoch čoraz viac ľudí z európskych krajín nadobudlo nehnuteľnosti v Bulharsku za účelom rekreácie, relaxu, skvalitnenia osobného života, ale aj ako výhodnú investíciu, ktorá prináša dlhodobý zaujímavý príjem.

Bulharsko je v popredí na zozname lukratívnych investičných príležitosti v Európe. Niet sa čo čudovať, pretože táto mimoriadne pohostinná a rýchlo sa rozvíjajúca krajina má unikátnu geografickú polohu, príjemných a priateľských ľudí ale hlavne stabilnú politickú a ekonomickú klímu. Členstvo v Európskej únii Bulharsko zaraďuje medzi krajiny, kde sa oplatí cestovať, podnikať a investovať s dlhodobou perspektívou. Bulharsko ponúka nádherné letoviská na pobreží Čierneho mora, vynikajúce zimné strediská v jedinečných horách, unikátne wellness a kúpeľné komplexy, novo budované golfové ihriská, pričom ceny týchto nehnuteľností v Bulharsku sú dostupné aj pre obyvateľov Slovenska.

Ak vlastníte lukratívnu nehnuteľnosť v Bulharsku, je možné ju výhodne celoročne prenajímať. Takýmto spôsobom majiteľ dostáva možnosť nielen návratnosti vloženého kapitálu na kúpu nehnuteľnosti ale aj dosiahnutie každoročného zaujímavého výnosu( 6 až 8%). Zvlášť zaujímavou investíciou sú apartmány a štúdiá v prímorských, horských a balneologických lokalitách Bulharska. Krajina je známa svojimi liečivými minerálnymi prameňmi, slanými jazerami a jedinečným liečivým bahnom z Čierneho mora.

Komplexy, ktoré máme v ponuke Vám zabezpečia komfortný oddych a možnosť postarať sa o svoje zdravie a zdravie svojich blízkych. Najviac výhodnými a prestížnymi sa ukazujú investície nachádzajúce sa v blízkosti budujúcich sa golfových ihrísk. V Bulharsku sa vďaka reliéfu a výhodnej klíme budujú najprestížnejšie golfové ihriská nielen v horách ale aj na brehu mora. Všetky tieto aspekty, spolu s krásou, pohostinnosťou a priaznivými klimatickými podmienkami krajiny robí z kúpy vlastnej nehnuteľnosti v Bulharsku výhodnú príležitosť nielen pre investorov, ale aj pre obyčajných ľudí.

Medzi našimi ponukami nájdete nehnuteľnosti v prímorských, lyžiarskych a balneologických destináciách, nehnuteľnosti v blízkosti golfových ihrísk a tak isto mestské a komerčné nehnuteľnosti v Bulharsku. Služby, ktoré ponúkame, zahŕňajú profesionálne konzultácie vo všetkých otázkach týkajúcich sa nadobudnutia, správy a prenájmu nehnuteľnosti v Bulharsku.

Poskytneme Vám právne služby v slovenskom jazyku a preklad dôležitých dokumentov z bulharčiny do slovenčiny. Samozrejmosťou v našej spoločnosti sú vysoké kritériá výberu ponúkaných nehnuteľností, výber podľa individuálnych požiadaviek klienta ako aj zabezpečenie obhliadky na mieste. Hovoríme slovenským a bulharským jazykom. Môžete sa s nami spojiť na Slovensku ale aj v Bulharsku.

Veríme, že sa Vám prostredníctvom našich služieb Bulharsko zapáči ako krásna krajina poskytujúca oddych, relax a v nekonečnom rade samozrejme aj ako dobrá investičná príležitosť.