Predaj apartmánov na
              pobreží Čierneho mora.
Prenájom apartmánov
                                a ich správa.
Pomoc pri založení firmy
          alebo pobočky v Bulharsku.
Investície do pôdy , pozemkov
                            a nehnuteľností.
Prenájom
 

Sozopol - Sozopol Dreams

pozri mapu

Južné pobrežie a vôňa mora.

Prázdninový komplex Sozopol Dreams sa nachádza v jednom z najromantickejších a naj umeleckejších miest v Bulharsku-Sozopol. Budova je navrhnutá a postavená v štýle starých sozopolských domov a odkrýva krásnu panorámu na Čierne more a zlatistú pláž. Architektúrne prvky ako veterný mlyn ,starý maják a rybárske člny dodávajú objektu pocit čarovnej romantiky a pohody. Vo vnútornom nádvorí je vodné zrkadlo, ktoré pocit romantiky a nehy umocňuje. Komplex je s kontrolovaným prístupom a 24 hod. ochranou a celoročnou prevádzkou. Nachádza sa len 50 m od prekrásnej pláže, ktorú miestni obyvatelia nazývajú "Harmanite". "Sozopol Dreams" ponúka svojim návštevníkom úplne zariadené štúdiá a apartmány s jednou alebo s dvomi spálňami, obývačkou s rozkladacím gaučom a kuchynský kút s jedálňou., kúpeľňou s WC a samostatnou terasou. Kuchyňa je kompletne vybavená spotrebičmi a kuchynským riadom a .nájdete v nej všetko potrebné na to, aby ste si uvarili chutné jedlo.V apartmánoch je klimatizácia, bojler,vaňa a všetko potrebné, aby sa hostia cítili ako doma. Ceny sú od 30 eur/noc v závislosti od sezony za celý apartmán.

Balčik - BSR

pozri mapu

Nekonečne šíre more, kde sa výhľad vznáša nad 200 m výškou smerom k majestátnemu a mimoriadne krásnemu zálivu od mysu Kaliakra k mysu Galata na pobreží Čierneho mora sa nachádza Black Sea Rama-prvé šampionátne , turnajové, golfové ihrisko v Bulharsku. Je to prvý dokončený projekt Garyho Playera vo východnej Europe s 18 jamkami, par 72 a dlžkou 6646 m.
Rovinatý terén je upravený na špičkové klasické golfové ihrisko s dôrazom na každý detail. Kvalita, ktorá predčí vaše očakávania .Celkový dizajn ihriska sa riadi pozornosťou ku každému jednému z hráčov ,takže mu umožňuje maximálne sa prejaviť na ihrisku naozaj vysokej triedy a kvality, kde morský vánok- neodmysliteľný pri mori, hrá kľúčovú úlohu v procese hry a zaručuje úspech.

BSR je vzdialené iba 40 min autom od medzinárodného letiska Varna a nachádza sa neďaleko starobylého mesta Balčik a najznámejších morských letovísk v Bulharsku, ako sú Zlaté Piesky, Albena a Sv. Konstantin a Elena. V letoviskách nájdete kilometre pieskových pláži a veľa možností ubytovania v apartmánoch, hoteloch a vilách podľa vkusu každého návštevníka. Prírodná scenéria v lokalite je zvlášť bohatá na historiu. Dýcha na nás z každej strany a cítime vplyv starých civilizácií, ktoré obývali tieto miesta -Tráci, Rimania, Gréci , Turci a Bulhari. Historické témy stretnete aj v architektúre BSR. Neraz sa hráč stretáva s ruinami okolo golfovej jamky a zvlášť výrazná je jamka č.18, kde nad priepasťou na brehu mora sa vznáša replika antického amfiteátra. Neďaleko sa nachádza klubový dom so všetkým potrebným pohodlím pre hráčov a priamo pred očami sa odkrýva neuveriteľná morská panoráma. Klubový dom sám o sebe sklbuje prvky toskánskej architektúry a okrem reštaurácie , lobby baru s panoramatickou terasou, ponúka hráčom aj relax centrum , kde je krytý bazén, vírivka , sauna a fitness.

Vo viniciach zasadených popri golfových cestičkách a alejach sa nájdu rôzne kvalitné odrody hrozna. Prítomnosť vápenatej pôdy je predpokladom na vypestovanie hrozna výbornej chuti a vône. Jedno zo 4 umelých jazier s plochou viac ako 10 000 m2 sa hemží množstvom rýb - kapor, amur, biela ryba atd. a umožňuje relaxovať aj inými činnosťami ako sú rybolov a maľovanie. BSR vám ponúka jazdu na koni , poľovníctvo, jachting , piknik na brehu mora, bicyklovanie. BSR je oázou kľudu a pohody, kde vily a apartmány, v ktorých sa môžete ubytovať ale aj vlastniť harmonicky ladia s okolím. Luxus, pokoj a nerušený relax vás očaria a zanechajú vo vás nádherný pocit. Toto je BSR -golf na brehu mora v Bulharsku.

Mnohí predpovedajú, že Bulharsko môže byť čoskoro takou golfovou veľmocou ako Španielsko a vážne mu konkurovať. Takže apartmán alebo vilka v blízkosti budúceho golfového ihriska sa tiež považuje za výbornú investíciu. Prenájom vilky pre 6 osôb od 180 eur/noc.

Byala

pozri mapu

Sirena je komplex prázdninových apartmánov ,ktorý sa nachádza priamo pri pláži v meste Byala na bulharskom pobreží Čierneho mora. Apartmány sú rozdelené v dvoch samostatných blokoch s výhľadom na more, hory a bazén .Apartmány sú s jednou alebo s dvomi spálňami. V každom z nich okrem spálne je obývačka a kuchyňa s jedálňou, kúpelňa s WC, samostatný balkón alebo terasa. Komplex Sirena ponúka 24 hodinovú ochranu, celoročné ubytovanie a upratovanie objektu. V mestečku Byala je najlepšia rybná reštaurácia na pobreží a autentický rybársky prístav, kde môžete zažiť pravý morský rybolov. Mesto je známe aj výrobou jedinečného bulharského vína- Dimiat, ktoré sa pestuje iba v tejto prímorskej lokalite. Nádherné spojenie hory a mora a priateľské vzťahy s domácimi obyvateľmi Vám zaručujú krásnu a pokojnú dovolenku. Ceny sú od 25 eur/noc v závislosti od sezóny za celý apartmán.

Obzor - Galéria

pozri mapu

Komplex apartmánov v meste Obzor, 50 km južne od Varny. Komplex sa nachádza na pozemku s rozlohou 12000 m2 a je 8 minút pešo od mora.

Ponúka pokoj a pohodlie typického letného bývania, ktorý sa nachádza uprostred množstva zelene. Z terás a balkónov je nádherný výhľad na more a hory. V átriu medzi budovami sa nachádza priestranný vnútorný park s bazénmi a miestami pre oddych a relax.
Architektúra je typická mediteriánska s arkádami, galériami a terasami, ktoré vytvárajú krásne dlhé galérie. Pri stavbe boli použité vysoko kvalitné prírodné materiály, ktoré vytvárajú neopakovateľnú dovolenkovú mediteriansku atmosféru. Apartmány sú v rozlohe od 40 m2 do 120 m2 s jednou alebo dvoma spálňami, obývačkou s jedálňou, kuchyňou a kúpeľňou s toaletou.

Každý apartmán má terasu s výhľadom a na apartmány na prízemí majú záhradné posedenie. Všetky apartmány sa ponúkajú v dokončenom stave, so zariadenou kúpeľňou a klimatizáciou.

Celý objekt je po kolaudácii a tento rok začal prijímať prvých hostí. Zabezpečené je vonkajšie parkovanie. Neďaleko sú obchody a priamo v objekte je reštaurácia s priestrannou panoramatickou terasou na streche - nádherné miesto stretnúť východ slnka alebo pre romantickú večeru pri sviečkach, či len tak sedieť a nechať sa ovievať morským vánkom.

Komplex je uzavretý, s 24 hodinovou ochranou, vrátnikom a zabezpečenou stálou údržbou a kvalitným vnútorným manažmentom.

Cena od 30 eur/noc za celý apartmán v závislosti od sezóny.

Slnečné pobrežie - Arcadia

pozri mapu

Arcadia bola opísaná Homérom a Vergíliom v gréckej mytológií a znamená šťastná zem alebo zem šťastných ľudí.

Arcadia sa nachádza v letovisku Slnečné pobrežie 10 min chôdze od mora a iba 3 km od starobylého mesta Nesebar. Komplex je s celodennou ochranou a kontrolovaným prístupom, a s celoročnou prevádzkou. Architektúra a kompozícia vonkajšej realizácie komplexu opakujú národnú bulharskú architektúru ,ktorá sa charakterizuje romantikou, teplými farbami a dokonale vypracovanými detailmi. Arcadia je komplex prázdninových apartmánov s krásnym parkom, vonkajším bazénom a vlastným parkoviskom. Apartmány disponujú kompletne vybavenou kuchyňou s chladničkou, sporákom, mikrovlnou rúrou, digestorom, pračkou a všetkým potrebným. V apartmánoch je klimatizácia, bojler, vaňa a všetko potrebné, aby sa hostia komplexu cítili ako doma a strávili nezabudnuteľnú dovolenku.

Ceny sú od 32 eur za apartmán v závislosti od sezóny.

Sv. Konstantin a Elena

pozri mapu

Urobte si zo života potešenie a rozmaznávajte svojich blízkych.

Novootvorený luxusný aparthotel Splendid sa nachádza v najkrajšom a najstaršom letovisku na Bulharskom pobreží- Sv.Konstantin a Elena. Od Varny je vzdialené iba 8 km a cesta z letiska do apartmánového domu trvá 10 min.autom .Komplex je situovaný uprostred unikátneho prírodného parku iba 150 m od mora a predstavuje oázu luxusu a pokoja v kategorii 4 hviezdičkového hodnotenia poskytovaných služieb v priľahlom hoteli Romance. Komplex Splendid- Sv.Konstantin ponúka svojim návštevníkom úplne nový štandard oddychu a trávenia dovolenky v Bulharsku, kde sa spájajú pohodlie, luxus, kľud a individuálny prístup personálu ku každému z obyvateľov. V komplexe sú štýlovo zariadené apartmány pre 4 alebo 6 osôb, s jednou alebo dvoma spálňami, s kuchyňou a jedálňou, s kúpeľňou s WC a samostatnou terasou ku každému z apartmánov. Apartmány sú veľkoryso zariadené v aristokratickom štýle. V kuchyni nájdete umývačku riadu ,mikrovlnú rúru, kávovar, sporák, chladničku a kompletné vybavenie celej kuchyne. Apartmány sú s klimatizáciou, bojlerom na teplú vodu, v kúpeľni je vaňa a všetko potrebné, aby sa hostia cítili naozaj ako doma. Ak sa rozhodnete pre dovolenku v apartmánovom dome Splendid- Sv.Konstantin máte možnosť používať všetky služby 4 hviezdičkového hotela Romance:

  • SPA centrum s vynikajúcimi službami a programami pre relax a krásu tváre a tela
  • Krytý a vonkajší bazén s liečivou minerálnou vodou
  • Fitness
  • Biznis klub
  • Vinotéka s vybranými druhmi vín
  • Prvotriedna reštaurácia s terasou na posedenie počas nádherných letných večerov.
Komplex je vhodný aj pre rodiny s deťmi, nakoľko pri bazéne je v lete detský kútik a animácie. Hotel je v prevádzke počas celého roka a je tiež vhodný na kongresy a biznis stretnutia na brehu Čierneho mora.

Ceny od 39eur/noc v závislosti od sezóny .