Predaj apartmánov na
              pobreží Čierneho mora.
Prenájom apartmánov
                                a ich správa.
Pomoc pri založení firmy
          alebo pobočky v Bulharsku.
Investície do pôdy , pozemkov
                            a nehnuteľností.
Predaj
 

Obzor - Galéria - ceny sú od 730 eur/m2

Komplex apartmánov v meste Obzor, 50 km južne od Varny. Komplex sa nachádza na pozemku s rozlohou 12000 m2 a je 8 minút pešo od mora.

Ponúka pokoj a pohodlie typického letného bývania, ktorý sa nachádza uprostred množstva zelene. Z terás a balkónov je nádherný výhľad na more a hory. V átriu medzi budovami sa nachádza priestranný vnútorný park s bazénmi a miestami pre oddych a relax.

Architektúra je typická mediteriánska s arkádami, galériami a terasami, ktoré vytvárajú krásne dlhé galérie. Pri stavbe boli použité vysoko kvalitné prírodné materiály, ktoré vytvárajú neopakovateľnú dovolenkovú mediteriansku atmosféru.

Apartmány sú v rozlohách od 40 m2 do 120 m2 s jednou alebo dvoma spálňami, obývačkou s jedálňou, kuchyňou a kúpeľňou s toaletou. Každý apartmán má terasu s výhľadom a na apartmány na prízemí majú záhradné posedenie. Všetky apartmány sa ponúkajú v dokončenom stave, so zariadenou kúpeľňou a klimatizáciou.

Celý objekt je po kolaudácii a tento rok začal prijímať prvých hostí. Zabezpečené je vonkajšie parkovanie. Neďaleko sú obchody a priamo v objekte je reštaurácia s priestrannou panoramatickou terasou na streche - nádherné miesto stretnúť východ slnka alebo pre romantickú večeru pri sviečkach, či len tak sedieť a nechať sa ovievať morským vánkom.

Komplex je uzavretý, s 24 hodinovou ochranou, vrátnikom a zabezpečenou stálou údržbou a kvalitným vnútorným manažmentom.
Cena od 44 370 eur.

Balčik

Black Sea Golf - golfový rezort pri mori - projekt s podpisom majstra golfového umenia Garyho Playera a moderný vilový rezort v Bulharsku s nadštandardným , prepychovým ubytovaním a úchvatným výhľadom na more, ponúkajúci vyhľadávané oddychové zázemie. Našu exkluzívnu komunitu uzatvára prvotriedne 18 jamkové golfové ihrisko, ktoré bolo vytvorené legendárnym Garym Playerom s neuveriteľným výhľadom na Bulharské čiernomorské pobrežie . Luxusné vilky a bungalovy majú polovičnú cenu takéhoto komplexu porovnateľného s projektmi v Španielsku a Portugalsku, čím sa Bulharsko vyznačuje ako jedna s najvýznamnejších investičných príležitostí na realitnom trhu vo svete.

BlackSeaRama je ideálne dostupným miestom pre dovolenku alebo druhý domov. Varna - medzinárodné letisko je vzdialené len 30 minút a mesto ako také ponúka rozsiahlu občiansku vybavenosť: divadlá, reštaurácie, bary a veľa ďalších turistických atrakcií. Historický rybársky prístav Balčik a preslávené letovisko Zlaté Piesky sú tiež v blízkom dosahu golfového rezortu.

Tento výnimočný developerský projekt nádherne obklopuje príroda s čistým golfovým zázemím a nezabudnuteľným výhľadom na more. Projekt citlivo narába s komfortom a prestížou, čím sa stal exkluzívnym priestorom pre obchodníkov, golfových hráčov, investorov a dovolenkových vyznávačov vyhľadávajúcich bezpečné prestížne prostredie.

Prostredníctvom našej spoločnosti Bulgarian Holiday Investment Group, môžete byť súčastou jedného z najprestížnejších developérskych projektov v Európe.

O cenách vilky priamo na Golfovom ihrisku sa informuje v našej kancelárie.

Byala

Sirena je komplex prázdninových apartmánov ,ktorý sa nachádza priamo pri pláži v meste Byala na bulharskom pobreží Čierneho mora. Apartmány sú rozdelené v dvoch samostatných blokoch s výhľadom na more, hory a bazén Apartmány sú s jednou alebo s dvomi spálňami. V každom z nich okrem spálne je obývačka a kuchyňa s jedálňou, kúpeľňa s WC, samostatný balkón alebo terasa. Komplex Sirena ponúka 24 hodinovú ochranu, celoročné ubytovanie a upratovanie objektu. V mestečku Byala je najlepšia rybná reštaurácia na pobreží a autentický rybársky prístav, kde môžete zažiť pravý morský rybolov. Mesto je známe aj výrobou jedinečného bulharského vína- Dimiat, ktoré sa pestuje iba v tejto prímorskej lokalite. Nádherné spojenie hory a mora a priateľské vzťahy s domácimi obyvateľmi Vám zaručujú krásnu a pokojnú dovolenku.
Cena od 53 000 eur.

Allegra - Kavarna

Kavarna je malý prístav na brehu Čierneho mora, 45 min. cesty autom od letiska a mesta Varny. Lokalita je známa krásnou prírodou ,malými zálivčekmi, zlatistou plážou a bohatou vegetáciou. V blízkosti Kavarny sú tri golfové ihriská a množstvo Prírodných a historických zaujímavostí. Luxusný apartmánový komplex sa nachádza len 50 m. od mora. Objekt je v štýle mediteriánskej architektúry, obohatený prvkami z kameňa a kovaného železa, ale zároveň má čisté línie v romantickom štýle .V objekte je 29 apartmánov s výhľadom na more, ktoré sú jedno a dvojspálňové s obývačkou, jedálňou, kuchyňou, kúpeľňou a toaletou. Predávajú sa úplne dokončené, so sanitou, podlahami ,maľovkami a klimatizáciou. Zariadenie a dokončenie je podľa požiadaviek klienta.

V okolí komplexu je množstvo zelene. Apartmány ponúknu všetko pohodlie modernej doby - kaviareň, fitnes, ambulanciu a podzemné parkovisko. Zabezpečené je 24 hod. stráženie, údržba a správa majetku. Kolaudácia jún 2009.
Cena od 35 000 eur.

Obzor - Sunrise

Komplex sa nachádza 2 km od mesta Obzor na Bulharskom pobreží, 60 km od mesta Varna a 74 km od mesta Burgas. V jeho širšom okolí leží známe letovisko Slnečné Pobrežie a starobylé mesto Nesebar. Pláž, ku ktorej priamo vedie vybudovaná cesta je vzdialená len 300 metrov, široká 30-90 m a dlhá cca 10 km. Môže sa tak pýšiť titulom najdlhšia pláž na bulharskom čiernomorskom pobreží. Piesok je jemný, zrnitý a zlatistej farby.

Letovisko je položené v nádhernom prostredí na úpätí Balkánskeho pohoria a ohraničené dvoma riečkami. Práve pohorie, ktoré v štyristo metrovej blízkosti od komplexu predstavuje dubovo - bukový les pridáva komplexu na atraktívnosti. Výborné podmienky na poľovníctvo a turistické chodníčky násobia tak výhody komplexu.

Apartmánový komplex sa skladá zo štyroch samostatných budov: Budova 1, Budova 2, Budova 3, Budova 4. Všetky vstupy do jednotlivých budov sú zabezpečené vrátnikom a kontrolované. Dispozične majú budovy suterén, 1.-7. poschodí. Pred každou budovou sú bazény pre dospelých a deti.

Čo sa týka vybavenosti službami, tak turisti môžu využiť: obchody, reštauráciu, biliard-club, kaviareň, športovo-relaxačné centrum, detský kútik, pobočku banky a poisťovne, jednoducho všetky služby a vyžitia, ktoré ponúka ktorákoľvek časť komplexu. V podzemí celého komplexu je vybudovaných celkom 97 garáží. Okrem parkovania v suteréne, je možné využiť aj parkovacie miesta za budovami komplexu. V každom vchode je výťah a bezbariérový prístup. Apartmány sú 1, 2 a 3 izbové s jednou alebo dvoma kúpeľňami a balkónmi. Všetky apartmány sú klimatizované a majú zariadené kúpeľne s WC a kuchynské linky zo spotrebičmi.

Lokalita: pri meste Obzor (Burgas), Aktuálny stav: v prevádzke časť komplexu, Termín kolaudácie: 09/2008, Počet apartmánov v komplexe: 314 , Rozloha apartmánov: 62 až 93 metrov štvorcových, Ceny apartmánov: od 57 000 € do 144 000 €.
Cena od 53 000 eur.

Sv. Konstantin a Elena

Komplex Splendid bol skolaudovaný v júli 2006 a pozostáva zo 4 budov apartmánov a hotela.

Nachádza sa v jednom z najkrajších bulharských letovísk len 10 km od Varny. Sklbuje romantický duch letoviska s krásou prírody a mora a funkčnosťou modernej budovy.

Je tu kaderníctvo, kozmetické centrum, reštaurácia s otvorenou terasou a kaviareň. Apartmány majú rozlohu
od 60 do 190 m2 a sú vyhotovené v luxusnom nadštandarde.

Klimatizácia a podzemné parkovisko sú samozrejmosťou. Celá stavba je postavená v luxusnom prevedení s ornamentmi a stlporadím. Sú tu použité vysokokvalitné materiály. Schody sú z čínskeho granitu a dlažby a keramika sú od popredných španielskych a talianskych výrobcov. Na stenách v izbách sú hodvábne tapety a podlahy sú z trojvrstvových parkiet. Pre obyvateľov komplexu sú k dispozícii všetky služby hotela - SPA centrum, bazény s minerálnou vodou, fitnes centrum, reštaurácia s terasou. Komplex je uzavretý s nepretržitou ochranou a údržbou.
Ceny od 167 555 eur.

Boutique Residence, Varna

Exkluzívny rezidenčný komplex Boutique Residence sa nachádza v štvrti Trakata, ktorá patrí k najprestížnejším v meste Varna. V jeho blízkosti sa nachádzajú aj komplexy Euxinogradepalace, St. Constantine a Resort Helena. Je tu veľmi dobre rozvinutá infraštruktúra a úžasné prírodné prostredie. Komplex je obrátený smerom k moru.

Plocha komplexu a jeho okolia predstavuje 9 500 m2, pričom len 1 600 m2 je zastavaných. Ostatná časť pozemku bude zaplnená záhradami a parkami, jazerom, športovými a rekreačnými centrami,detským ihriskom, a kúpaliskom. Budova je zložená z troch samostatných blokov, má celkom 7 vchodov a 73 apartmánov s rozlohou od 75 do 145 m2.

Apartmány majú jednu, dve, alebo až tri spálne, obývaciu izbu, jedáleň, kuchyňu, a hygienické zariadenie. Priamo v rezorte sú k dispozícii okrem iného aj snack bar, fitness centrum, sauny a množstvo parkovacích miest.

Celá budova je zateplená. Rezort ponúka vysoký štandard, a má nadčasovú architektúru. Komplex je strážený 24 hodín, monitorovaný kamerami, a ponúka komplexnú správu nehnuteľností.

Lokalita: Traka (Varna), Aktuálny stav: v prevádzke, Termín kolaudácie: 09/2008, Počet apartmánov v komplexe: 73, Rozloha apartmánov: 75 až 145 metrov2, Ceny apartmánov: od 100 000 €.

Apartmánový komplex v mestečku Lozenec

Budova rezidencie bola postavená v r.2006 a nachádza sa 50 m od pláže. Pozostáva z luxusne zariadených apartmánov s klimatizáciou.

Každý apartmán má spálňu, obývaciu izbu, kuchyňu s kuchynskou linkou, kúpeľňu a toaletu a balkón so stolom a stoličkami. Apartmány sú moderne a štýlovo zariadené - skrine, toaletné stolíky, postele, obývačkový nábytok, televízor, chladnička, klimatizácia. Komplex svojím obyvateľom ponúka bazén, parkovacie miesta, a tiež podzemné parkovanie.

Lokalita: Lozenec, Aktuálny stav: v prevádzke, Termín kolaudácie: 2006, Rozloha apartmánov: od 71 metrov štvorcových, Ceny apartmánov: od 700 €.

Apartmánový komplex St. Nikolaj, Černomorec

Komplex sa nachádza v južnej časti čiernomorského pobrežia. Leží medzi starovekým Sozopolom a Černomorcom, len 20 minút autom od medzinárodného letiska v Bourgase. Komplex sanachádza priamo na pláži, osem kilometrov dlhej s nádherným čistým pieskom a je zapísaná v zozname ekologických zón Európskej únie "NATURA 2000".

Pozostáva z 10 apartmánových blokov nachádzajúcich sa hneď vedľa prvej časti komplexu St. Nicholas postavenej v roku 2006. Apartmány sú jedno, dvoj a troj-spálňové, kompletne zariadené: obývacia izba a jedáleň s vlastnou terasou, telefón, internet, televízor, káblová prípojka, klimatizácia v každej izbe, parkovacie miesta, Komplex je 24-hodinová strážený.

Majitelia, hostia a turisti majú možnosť využívať všetky služby, ktoré komplex ponúka, vrátane: štyroch veľkých bazénov, dvoch detských bazénov, jedného jacuzzi bazéna, bazénových barov, športových kurtov, fitnes centier, stolného tenisu, kúpeľného centra (sauna, turecký kúpeľ, masáže), kozmetiky a kaderníctva, niekoľkých luxusných reštaurácií, detských ihrísk, mini marketu, požičovne áut, obchodov, supermarketov, barov, parkovacích priestorov, ATM.

Lokalita: Černomorec (Sozopol), Aktuálny stav: v prevádzke, Termín kolaudácie: 2008, Počet apartmánov v komplexe: 235, Rozloha apartmánov: 38,5 až 175 metrov2, Ceny apartmánov: od 78 000 €.

Apartmánový komplex Lazur 2 v meste Pomorie

Komplex nachádzajúci sa v mestečku Pomorie, ktoré leží na úzkom skalnatom 3,5 kilometra dlhom polostrove, 20 kilometrov od mesta Bourgas a 10km od letiska. Pobrežie je nízke, piesčité.

Lazur 2 je komplex modernej monolitickej konštrukcie vybudovaný na základe vysokokvalitných materiálov a spĺňa všetky architektonické normy.Všetky apartmány sú plne klimatizované, majú pripojenie na internet, telefón, protipožiarny systém.Klientom ponúka jedno-, dvoj- a troj- izbové apartmáíny a garsónky rôznych veľkostí. Apartmány budú dokončené na kľúč a to nasledovne: vymaľované steny, PVC okná, laminátové podlahy v izbách, keramické dlaždice v halách, obývacích izbách a balkónoch, pancierové vstupné dvere, interiérové dvere, kompletné zariadenie všetkých izieb vrátane kuchyne. Komplex ponúka svojím klientom, turistom a hosťom nasledovné služby: lekáreň, 3 obchody,koktail bar, detské ihrisko, oddych v parku.

Lokalita: Pomorie (Bourgas), Aktuálny stav: v prevádzke, Termín kolaudácie: 10/2010, Počet apartmánov v komplexe: 66, Rozloha apartmánov: 43 až 94 metrov2, Ceny apartmánov: od 27 000€.